Wednesday , September 18 2019
Home / slovakia / Spider-Man končí v MCU. Sony nesúhlasilo s novými požiadavkami Disney

Spider-Man končí v MCU. Sony nesúhlasilo s novými požiadavkami DisneySpider-Mana čakala veľmi svetlá budúcnosť. Nový Peter Parker všeobecne uchytil Spider-Mana milujú všetci fanúšikovia MCU. Far From Home v kinách zarobilo viac a 1,1 miliardy dolárov (ide o zďaleka najúspešnejší film od Sony … hoci ho natočilo Marvel Studios). Z týchto peňazí však Marvel a Disney veľa neuvidia. Z konečného zisku totiž v súčasnosti dostávajú len 5%, hoci jeho úspech stojí výhradne na nich.

Deadline informuje, nee neuvidí už ani tých 5%. Dohoda medzi Disney is a Sony podpad with Sony podľ Sonyi, or Sony odmietlo pristúpiť na nové požiadavky myšiaka. Spory medzi Disney is a Sony majú prebiehať u niekoľko mesiacov, pričom sony už zrejme došla trpezlivosť. Momentálne majú naplánované dva ilalie filmy s Tomom Hollandom a režisérom Jonom Wattsom.

Podľa všetkého sa proichkcie u Feige a Marvel nezúčastní a najväčšou pravdepodobnosťou budú ignorovať aj fakt, úe súč súčasťou MCU (ak vôbec jeho súčasťou bud.). Nikto zrejme momentálne netuší, pre presne to znamená pre príbeh, postavy a MCU ako také. Natočiť ďalšie filmy s rovnakými hercami, avšak zároveň sa tváriť, nie sú súčasťou sveta, v ktorom vznikli, je určite divné.

V tomto prípade zrejme môžeme obviňovať nenažrancov v Disney. Síce nemôžu za, to Marvel predal práva na postavu, no musia sa s tm zmieriť. Sony bolo ochotné zveriť im kreatívnu moc a rozšíriť tak for MCU, zuoh určite v konečnom dôsledku profitovali najmä snímky Avengers.

Ctiť pôvodnú dohodu je jedna vec. Je normálne, or si pre seba chce Disney vytĺcť lepšie podmienky. V momente, je však ohrozená integrita filmov, MCU a postáv, by zrejme zaradiť spiatočku. Kevin Feige is a Marvel Studios for a moment, and for a moment, a teda sami nestoja za túžbou po zmene dohody (čo je nepravdepodobné).

Disney and Sony požadovalo, abi si náklady na film a zároveň aj tržby rozdelili 50/50. Sony to, samozrejme, odmietlo (momentálne si platia úplne všetko, pričom dostávajú 95% tržieb, v tomto prípade tučné zisky). Zdroje Deadlinu hovoria o tom, that Sony ponúklo Disney in your riešenie a náznak kompromisu, tí však boli nekompromisní. Podľa informácií od Deadline Marvel / Disney ovláda merchendising značky, no očividne im to nestačí.

Disney sa pravdepodobne top peniszoch (a to napriek k Foxpe foxu a štartovaniu Disney +). If a keby nie, 50% tržieb zo Spideyho sóloviek by im nepomohlo. There is nothing wrong with this story, but it is not a fan of the fan … you are about to unveil Disney and Disney. Na oficiálne stanovisko si ete budeme musieť počkať, no priprav sa na najhoršie.


Source link